Pokračování Gilmorových děvčat nadchlo fanoušky. Šéf Netflixu promluvil o dalším natáčení | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Pokračování Gilmorových děvčat nadchlo fanoušky. Šéf Netflixu promluvil o dalším natáčení

Pokračování Gilmorových děvčat nadchlo fanoušky. Šéf Netflixu promluvil o dalším natáčení

Gilmorova děvčata se stala fenoménem a pokračovaní seriálu na Netflixu zaznamenalo obrovský úspěch. Teď ředitel obsahu společnosti Ted Sarandos připustil, že probíhají předběžná jednání o dalších možných pokračováních.  

„Doufáme. Samozřejmě jsme si zamilovali úspěch pokračování.  Fanouškům se zase líbilo, jak skvěle to bylo udělané. Poskytlo to přesně to, v co doufali,“ řekl Sarandos.

Netflix minulý listopad vysílal čtyři 90ti minutové díly Gilmore Girls: A Year in the Life. Fanoušci byli nadšení a tvůrci seriálu Sherman-Palladinová a Palladino konečně mohli světu ukázat příběh, který chtěli říci už před lety. Bohužel seriál skončil předčasně a tuto část příběhu už říci nemohli, píše Business Insider.

Děj se ale zcela neuzavřel, protože na konci poslední epizody nových dílů nastal výraznný zvrat. Hvězdy seriálu ale už slíbily účast v jiných projektech, což by mohlo realizaci pokračování zkomplikovat. Fanoušci se tedy musí nechat překvapit.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.