Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Pokračování Lásky nebeské odvysílá BBC už v pátek. Víme, co se stalo s hlavními postavami

360p240p

Fanoušci vánoční klasiky by si měli do pátečního večera zajistit přístup k britské veřejnoprávní BBC. Ta totiž 24. března uvede pokračování filmu Láska nebeská. Dvanáctiminutový snímek ukáže, co se stalo s postavami kultovního filmu po více než 13 letech od premiéry.

Láska nebeská spatřila světlo světa v listopadu 2003, teď BBC v rámci charitativního vysílání Red Nose Day uvede její „pokračování“ s názvem Red Nose Day Actually. Co zatím víme o vývoji jednotlivých postav?

 

Je zřejmé, že na rozdíl od reality, se britský premiér ve filmu od roku 2003 nezměnil. Postava, kterou ztvárnil Hugh Grant, nejenže nepřišla o funkci, ale zůstala i se svojí tehdejší láskou Natalie.

Na scéně bude také Mark, jehož tiché vyznání vdané Juliet je tak ikonickou scénou, že tvůrci pokračování zvolili jako motiv upoutávky. A vypadá to, že ani po letech se nevzdal naděje na budoucnost vedle své vyvolené v podání Keiry Knightleyové.

Asi největší rozdíl bude patrný u představitelů dětských rolí Sama a Joanny. Ti by měli i v díle BBC být ve spojení. Jak moc blízcí si budou, však není zcela jasné.

Fanoušci se mohou těšit i na další známé osoby. Nechybí zpěvák Billy Mack Billa Nighyho, jenž ani s věkem nezměnil svůj styl života. Objeví se také postava Rowana Atkinsona či Colina Firtha. Už dříve se ale možnosti zahrát si v pokračování snímku zřekla Emma Thompsonová, jejíž protějšek z původního filmu Alan Rickman loni v lednu zemřel.