Články odjinud

Před Rolling Stones v Letňanech zahraje Pražský výběr. Druhým předskokanem bude švýcarská skupina Gotthard

Před Rolling Stones v Letňanech zahraje Pražský výběr. Druhým předskokanem bude švýcarská skupina Gotthard

Předkapelou na koncertu skupiny Rolling Stones, který se v rámci turné No Filter uskuteční 4. července v pražských Letňanech, bude Pražský výběr. Kapelu si stejně jako druhého předskokana, švýcarskou skupinu Gotthard, vybrali samotní Rolling Stones. Novináře o tom dnes informoval pořadatel koncertu Serge Grimaux.

„Je to velká čest a vyvrcholení naší hudební dráhy, nikdy bychom tomu nevěřili, že se to může stát,“ uvedl zpěvák a klávesista Michael Kocáb. Legendární Pražský výběr na velkém koncertu vystoupil naposledy v prosinci 2016 v pražské O2 areně. Kocáb tehdy prohlásil, že není vyloučeno, že akcí v O2 areně skupina uzavře svoji koncertní činnost.

Na přechozích třech pražských koncertech Rolling Stones se v rolích předkapel z tuzemských skupin představili Vladimír Mišík s Etc...a skupiny Lucie a Olympic.

Pořadatelé očekávají návštěvu minimálně 50.000 lidí. Brány se otevřou ve 14:00, v 18:00 vystoupí Gotthard, o hodinu později přijde na řadu Pražský výběr. Rolling Stones začnou hrát okolo 20:30. Koncert se uskuteční za každého počasí.

Návod na Rolling Stones v Praze: Pivo jenom na čip a metro až do dvou >>>

 

Články odjinud