Případ Terezy vězněné v Pákistánu: Byla milenkou šéfa gangu? Tárika hledá Interpol | info.cz

Články odjinud

Případ Terezy vězněné v Pákistánu: Byla milenkou šéfa gangu? Tárika hledá Interpol

Vyšetřování případu české pašeračky Terezy, kterou zadrželi na letišti v pákistánském Láhauru s devíti kilogramy heroinu, už překročilo hranice Pákistánu. Šéfa gangu Tárika, se kterým měla Tereza podle vyšetřovatelů intimní poměr, hledá Interpol.

Celníci během výslechů zjistili, že heroin měl Tereze do kufru nachystat zadržený komplic, kterému se v gangu přezdívá Sunny.

Češce mimo jiné zajišťoval ubytování v městě Gujranwala, kde i přebíral drogy od muže jménem Haroon Pathan. Na balení heroinu prý najímal hned několik lidí a následně Tárika informoval prostřednictvím jistého Sajáda žijícího v Číně.

Po Tárikovi, který podle informací vyšetřovatelů pobývá v Británii, nyní pátrá policie. "Úřady požádaly o pomoc ministerstvo vnitra a zahraničí, aby si skrze Interpol vyžádali dopadení obviněného Tárika a jeho vydání k trestnímu stíhání do Pákistánu," řekl ve středu jeden z celníků, kteří mají Terezin případ na starost, serveru Dawn.

Blíží se senátní volby. Aktuální informace a zpravodajství naleznete zde>>>

Pokračujte ve čtení článku na Blesk.cz >>>

Štrunc: Rozhovor s Pavlem Novotným o případu Češky zadržené v Pákistánu s 9 kilogramy heroinu autor: INFO.CZ

pašeračka Tereza před soudem autor: Facebook

Zoufalá pašeračka Tereza (21) u soudu: Poslala dojemný vzkaz rodičům autor: Daily Pakistan

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud