Proměna v Donalda Trumpa je otázkou okamžiku. Alec Baldwin odkryl zákulisí svých skečů | info.cz

Články odjinud

Proměna v Donalda Trumpa je otázkou okamžiku. Alec Baldwin odkryl zákulisí svých skečů

Přeměna Aleca Baldwina v nově zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa trvá celkem sedm minut. Stačí jen make-up, ručně šitá paruka a nalepené obočí. Zbytek podoby zařídí Baldwin pomocí svraštěných rtů a specifickou chůzí.

Už poněkolikáté se americký herec Alec Baldwin v show NBC Saturay Night Live přeměnil v Donalda Trumpa. Jak řekl pro The New York Times, klíčem k přesvědčivému „Trumpovi“ jsou dobře zvolené pauzy v řeči. Ty prý používá, když chce najít přesnější a kvalitnější slova, což sem u podle Baldwina beztak nedaří.

Alec Baldwin v rozhovoru přiznal, že ho nezajímá jaký je Trump uvnitř, ale jak se pohybuje a jakým způsobem vyplňuje prostor okolo sebe. Před prvním vystoupením prý strávil hodiny tím, že sledoval záznamy různých meetingů a dalších okamžiků předvolební kampaně, aby dokázal přesně vystihnout Trumpův pohyb. A speciálně gesta rukou, která má nově zvolený americký prezident specifická.

Podle vlasové stylistky Saturday Night Live Jodi Mancusové se Alec promění bezprostředně potom, co mu nasadí ručně šitou paruku a napudruje tváře.

Sám Donald Trump posoudil celou show jako nudnou a neobjektivní, Baldwinův výkon podle něj nemůže být horší. Herec na tento výrok reagoval tím, že okamžitě přestane, pokud Trump zveřejní své daňové přiznání. 

Alec Baldwin, coby Donald J. Trump v show Saturday Night Live. autor: Saturday Night Live

 

Alec Baldwin, coby Donald J. Trump v show Saturday Night Live. autor: Saturday Night Live

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud