Rady vysloužilého mafiána: Mrtvolu zakopejte na hřbitově, nikdo ji tam hledat nebude

Info.cz, adk

27. 08. 2017 • 22:00

Obyčejný život s obyčejnými starostmi není nic pro ně. Jejich denní náplní jsou krádeže, prodej drog, gangy nebo vraždy. Shaun Attwood, mladý muž z Anglie, nahlédl do prostředí, v jakém pracuje mafie. Stal se jedním z gangsterů. Teď o mafiánech vydává knihu Těžké časy.

Attwood se po odchodu do USA stal oceňovaným makléřem. Vydělával miliony dolarů ročně. V Arizoně si ale všiml obrovské mezery na trhu s extází. Začal s drogou obchodovat. Zanedlouho si vypracoval kolem sebe malé impérium.

Zároveň ale spadl do kolotoče sporů s mafií a policií. To vyústilo v devět a půl roku, které musel strávit ve vězení. Právě zážitky z něj teď popisuje v knize.

Na cele se setkal s mafiánským zabijákem, který si přezdíval Two Tonys. Ten dostal trest daleko vyšší. Za mřížemi měl být 141 let. Muži spolu zpočátku hráli šachy, pak ho Two Tonys požádal, aby napsal jeho biografii. Výměnou za to ho vrah, ale zároveň respektovaná postava věznice, chránil.

Two Tonys popsal Attwoodovi například to, jak mafie zachází s mrtvolami. „Jedním z problémů, které tělo má, je smrad. Uvolňuje plyny a tekutiny. Nejlepší je zabalit ho do plastových fólií, které zachycují krev, takže na vašem autě nebo oblečení nezůstanou žádné stopy. V nákladním voze můžete použít sudy. Když je tělo příliš velké, budou mu ale vidět nohy nebo ruce. V ideálním případě zavážete mrtvolu jako mumii a počkáte, až tlení zničí všechny důkazy,“ praví.

Tomu pomáhá teplo, s nímž například ve zmíněné Arizoně nemají problém. Například na Aljašce ale mohou pomoci medvědi, kteří mrtvolu sní. „Dobrým trikem je také pohřbít člověka několik stop pod hrobem velkého psa nebo jiného velkého těla. Pokud policejní pes najde stopu, hledání většinou končí u první nalezené kostry,“ dodává Two Tonys.

A přidává i návod, jak se s tělem vypořádat v časové nouzi. Stačí ho prý vzít na nejbližší hřbitov, najít čerstvý hrob, vkopat a spustit mrtvého dovnitř. Nikdo ho tam zřejmě hledat nebude.

SDÍLET