Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Rande naslepo s happy endem. Cathleen a Brian našli lásku i ztracené kočičí bratry

Rande naslepo s happy endem. Cathleen a Brian našli lásku i ztracené kočičí bratry

Hned několikanásobný šťastný konec měla schůzka, kterou si domluvili Američané Cathleen Cavinová a Brian Herrera prostřednictvím randící aplikace Tinder. Lásku na první pohled podtrhlo šťastné setkání jejich kocourů.

Když se svobodná matka Cathleen chystala na první schůzku se sympaťákem Brianem, kterého si vyhlédla na Tinderu, nemohla tušit, jak vše dopadne. Štíhlý dlouhán se jí zalíbil na první pohled a i jeho usměvavá tmavovláska od začátku přitahovala. Není divu, že našli rychle společnou řeč. Oba jsou totiž hrdými majiteli bílo-rezavých kocourů, které si před časem osvojili.

Cathleen tak sice věděla předem, že u Briana doma na roztomilou šelmičku narazí, stejně ale byla v šoku, když kocoura spatřila. Vypadal totiž do puntíku stejně jako její domácí mazlíček Ozzy, kterého si osvojila před dvěma lety. Brian tomu nejprve nechtěl věřit. „Myslel si, že říkám nesmysly,“ vzpomíná s úsměvem Cathleen.

Hrdličky ovšem brzy zjistily, že své kocoury adoptovaly ze stejného útulku, dokonce pouze s časovým odstupem několika málo dní. To, co oba začínali tušit, jim rychle majitelé útulku potvrdili. Cathleenin kocour Ozzy a Brianův Butter jsou totiž skutečně bratři, kteří byli časem jeden od druhého odděleni.

Americký pár byl nadšený a především pak brunetka Cathleen, kterou celou dobu mrzelo, že si před lety nemohla vzít oba kočičí bratry. Své dcerce Cali tak musela slíbit, že jednou ztraceného Ozzyho sourozence najdou. Ze shledání chlupatých sourozenců měla ohromnou radost i Brianova dcera Ruby, která zároveň v Cali našla novou sestřičku.

Příběh sympatického kalifornského páru a jejich domácích mazlíčků má ten nejšťastnější možný konec. Nejenže se kocouři rychle spřátelili, ale po nějaké době se osmělil i Brian, a tak bude v březnu svatba.

 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link