Rodinu čekal otřesný návrat domů. Zloději jim utopili malé štěně | info.cz

Články odjinud

Rodinu čekal otřesný návrat domů. Zloději jim utopili malé štěně

Strašný zážitek má za sebou rodina z anglického města Gorleston. Když Susan Walkerová přijela domů, čekala ji děsivá scéna. Z bytu zmizely cenné věci, elektronika i doklady. To ještě nemohla tušit, že to nejhorší ji teprve čeká. Sedmiměsíčního miláčka rodiny, křížence kokršpaněla a pudla Benjiho, zvrácení zloději utopili ve vaně.

Walkerová uvedla, že se jí obrázek mrtvého štěněte bude vracet do smrti. „Všechno, o co jsme přišli, je irelevantní. Fakt, že jsme přišli o štěňátko je nejvíce zdrcující,“ uvedla žena pro Independent.

„Benji byl hravý a byl členem rodiny. Neřekla jsem dětem, co se stalo. Řekli jsme jim, že zmizel a policie nám pomáhá ho najít,“ řekla.

Partnera ženy Marka dohnal pohled na mrtvé zvíře k slzám. „Ukradněte psa, vezměte si ho, ale to co udělali bylo barbarské," řekl.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud