Sázka na roztomilost. V Japonsku vyjel šinkanzen Hello Kitty, snad nejrůžovější vlak, co jste kdy viděli | info.cz

Články odjinud

Sázka na roztomilost. V Japonsku vyjel šinkanzen Hello Kitty, snad nejrůžovější vlak, co jste kdy viděli

Bílorůžový rychlovlak ve stylu komiksové postavičky Hello Kitty bude od dneška po tři měsíce jezdit mezi japonskými městy Ósaka a Fukuoka. Motiv Hello Kitty zdobí okna, sedadla i podlahu.

Společnost chce nevšedním designem přilákat turisty. Ze stejného důvodu nejsou v prvním voze soupravy sedačky a pasažéři si zde budou moci koupit regionální produkty a jídlo typické pro západní Japonsko.

V dalším z vozů se nachází velká postavička Hello Kitty. Na sobě má stejnou uniformu jako posádka vlaku a fanoušci se u ní mohou vyfotit.

Spot propagující Hello Kitty šinkansen autor: JR-WEST HelloKitty Shinkansen

Postavičku Hello Kitty přivedla na svět v roce 1974 japonská návrhářka Juko Šimizuová. Kočička s věčnou mašličkou na hlavičce, symbol japonské popkultury kawai, posléze dobyla celý svět. Nezaměnitelné logo nyní zdobí všemožné výrobky - od klíčenek přes motorový olej a letadla až po toaletní papír.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud