Články odjinud

Sebevražda Lenorem a agresivní túje. Bizarní případy, které musí řešit policie

Sebevražda Lenorem a agresivní túje. Bizarní případy, které musí řešit policie

Policie musí kromě běžných přestupků a trestných činů řešit i situace, které by většinu z nás nenapadly ani ve snu. Například minulý týden podle serveru Krimi-Plzeň musela policie zasahovat na vlakovém nádraží, kde cizinec hrozil skokem pod vlak. Tento případ měl ale mnohem bizarnější vyústění, než by se na první dojem mohlo zdát. 

Německy hovořící muž vyhrožoval tím, že pokud nebude okamžitě zatčen, skočí pod vlak. Podle Krimi-Plzeň se nakonec jeden ze strážných raději rozhodl, že zavolá policii. Na místo nakonec dorazila i záchranka. Muže nakonec uspokojilo až to, když ho policie spoutala.

V tu chvíli přišel s přiznáním, že je masochista. Svěřil se, že ho vzrušuje, když má ruce v kovových poutech a tím víc, pokud s ním takto zacházejí muži v uniformách. Pak se ale podle serveru všem zúčastněným omluvil s tím, že všechny výlohy spojené s výjezdem uhradí.

Další bizarní případ, který musela plzeňská policie řešit, se stal jen o několik hodin později. Policie reagovala na telefonát, ve kterém se muž svěřil, že chce spáchat sebevraždu. Jednatřicetiletý muž  si nejprve v Plzni před Plazou injekčně aplikoval aviváž na praní a zbytek lahvičky ještě pro jistotu vypil,“ uvedla pro Krimi-Plzeň mluvčí.

Muž během zásahu zvracel, svědci z místa dokonce potvrdili, že přitom dokonce voněl. Kromě toho se ale začal sebepoškozovat a tak ho policie spolu se záchranáři odvezli do nemocnice.

Server Krimi-Plzeň před časem přinesl i příběh o muži, který zavolal policii s tím, že ženu v centru napadly agresivní túje a svými kořeny se ji snaží udusit. Přivolaná hlídka ale žádné túje ani ženu nenašla. Za to oznamovateli naměřila přes promile alkoholu. 

 

Články odjinud