Šikanovaný školák se svěřil na emotivním videu. Dočkal se vlny solidarity i pozornosti celebrit | info.cz

Články odjinud

Šikanovaný školák se svěřil na emotivním videu. Dočkal se vlny solidarity i pozornosti celebrit

Video Keatona Jonese, ve kterém se své matce svěřuje s tím, co všechno musí zažívat ve škole, se doslova přes noc stalo hitem internetu. Netrvalo dlouho a emotivní zpovědi šikanovaného školáka si všimlo i několik celebrit, které se ho snaží podpořit nejen skrze sociální sítě. 

Keaton Jones z města Knoxville v Tennessee požádal svojí matku, aby ho natáčela a zeptala se ho na šikanu ze strany spolužáků. Ve videu, které během několika málo dní nasbíralo na 16 milionů přehrání, pak vysvětluje, že se mu vysmívají kvůli jeho nosu a říkají mu, že je ošklivý. Jindy se mu zase vysmívají, že nemá žádné kamarády, polévají ho mlékem a házejí po něm chléb.

Keaton Jones autor: Fcebook/Kimberly Jones

„Mrzí mě, že to dělají mě, ale také mě mrzí, že to dělají ostatním dětem, protože to není v pořádku,“ řekl Kaeton své matce. „Lidé, kteří jsou jiní, si nezaslouží být odsuzování. Není to jejich chyba. Ale jednoho dne to možná bude lepší.“

Právě tímto videem si Keaton vysloužil velkou pozornost internetu. A to nejen od běžných lidí, kteří se mu v jeho trápení snaží pomoct svými komentáři, ale také od celebrit jako je Chris Evans, Justin Bieber, Demi Lovato, Mark Ruffalo, Katy Perry nebo hvězda seriálu Stranger Things, třináctiletá Millie Bobby Brown.

Nejen že Chris Evans a Mark Ruffalo Keatona podpořili, dokonce školáka a jeho matku pozvali na očekávanou premiéru velkofilmu Avengers: Infinity War do Los Angeles. Justin Bieber zase nabídl Keatonovi kontakt s tím, že si můžou popovídat.

Mark Hamill, většině z nás známý jako Luke Skywalker, zase na twitteru Keatona uklidnil těmito slovy: „Neztrácej čas přemýšlením nad tím, proč jsou na tebe tak zlí. Jsou to ubozí lidí, kteří si myslí, že když ublíží ostatním, budou se cítit líp, protože ve skutečnosti nemají rádi sami sebe. Jen žárlí, protože jsi inteligentní a hezký. Tvůj přítel mh.“

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Články odjinud