Slavný italský módní dům uvedl na trh nové šaty. Za předělaný obal z čistírny dáte nekřesťanské peníze | info.cz

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Slavný italský módní dům uvedl na trh nové šaty. Za předělaný obal z čistírny dáte nekřesťanské peníze

Slavný italský módní dům uvedl na trh nové šaty. Za předělaný obal z čistírny dáte nekřesťanské peníze

Italský módní dům nedávno představil svojí novou kolekci, při jejíž tvorbě se nechal inspirovat odpadky. Součástí kolekce byly mimo jiné i průhledné šaty, které měly evokovat plastový obal, ve kterém si běžně nosíme šaty z čistírny. Ovšem s patřičnou cenovkou.

Většina lidí jistě nepočítala s tím, že se tento výstřelek objeví na trhu. Opak je pravdou, podle serveru Huffington Post nyní ho italská značka nabízí za „pouhých“ 16 tisíc korun.

Kromě toho, že jsou celé šaty z průhledného polyesteru, obal z čístírny připomínají i nápisy ve smyslu „Milujeme zákazníky“ anebo „Kvalita a profesionalita“.

Průhledné šaty lze sehnat v obchodech Browns po celém světě. Je ale potřeba počítat s tím, že pod šaty budete potřebovat ještě jednu, pokud možno neprůhlednou, vrstvu.

 

Volby 2018

Senátní volby 2018

Termín senátních voleb Kandidáti do Senátu Voličský průkaz

Komunální volby 2018

Termín komunálních voleb Jak volit do zastupitelstva

V rámci voleb do Senátu není třeba volební lístek nijak upravovat, stačí lístek s vybraným kandidátem vložit do příslušné obálky a vhodit do volební urny. Volby do zastupitelstev fungují jinak, je možné udílet preferenční hlasy. Všechny kandidující subjekty jsou na jednom velkém hlasovacím lístku.

Základní shrnutí informací pro VOLBY 2018 -  Senátní i komunální >>>

Čekají nás teploty nad 40 stupňů, oteplování nejde zastavit, varuje klimatolog z Matfyzu

Vlna veder, která zasáhla v posledních dnech Českou republiku, je důkazem, že klimatická změna dorazila i k nám. Peter Huszár z Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy tvrdí, že oteplování lze zastavit jen drastickým snížením emisí. I kdyby se to ale podařilo, nepůjde to hned. Huszár zároveň předpovídá, že pokud nastavený trend bude pokračovat, budeme se stále častěji setkávat s extrémními projevy počasí, a teploty nad 40 stupňů už ani v Česku nebudou výjimkou. Jak nebezpečné je sucho? Proč je ve střední Evropě aktuálně takové vedro? A proč mají lidé dojem, že přicházíme o jaro a podzim? Podívejte se na rozhovor.