Smrt na place. Při natáčení komedie Deadpool 2 zemřela kaskadérka | info.cz

Články odjinud

Smrt na place. Při natáčení komedie Deadpool 2 zemřela kaskadérka

Natáčení pokračování úspěšné akční komedie Deadpool 2 přerušila tragédie. Při scéně s motorkou se vážně zranila kaskadérka, když prorazila skleněnou výlohu. Podle informací kanadské televize CTV byla okamžitě převezena do nemocnice, zraněním ale podlehla.

Druhý díl filmového zpracování komiksu od vydavatelství Marvel Comics se natáčí ve Vancouveru. Hlavní roli v něm opět hraje Ryan Reynolds.

Deadpool se poprvé objevil v sešitu The New Mutants #98 (únor 1991) z rukou kreslíře Roba Liefelda a scenáristy Fabiana Niciezy. Při svém prvním objevení byl padouchem, ale postupně se přerodil v antihrdinu. Deadpool je fyzicky znetvořený a psychicky nestabilní žoldák s nadlidskými schopnostmi, například v podobě urychlení uzdravování vlastních zranění. Pro svou upovídanost a tendenci prolamovat čtvrtou stěnu je často přezdívaný „Držkatý žoldák“ („Merc with a Mouth“).

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud