Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Svědectví kamarádky: zesnulá Nikola z děsivého videa byla v kriminále za převážení uprchlíků

Svědectví kamarádky: zesnulá Nikola z děsivého videa byla v kriminále za převážení uprchlíků

Tragicky zesnulou Nikolu B. (†21) z videa, které zachytilo její fatální autonehodu, znala moc dobře. Byly sousedky a často se navštěvovaly. Pak ale se ale podle kamarádky zemřelé chytila dívka špatné party a doplatila na to. Skončila kvůli tomu údajně i ve vězení.

O Nikole B. a její kamarádce Nikole V. (22) nyní mluví celé Česko. Dívky vysílaly autonehodu, která jednu z nich stála život. Druhá skončila se zraněními v nemocnici. Při zběsilé jízdě se vybouraly v Obrnici na Mostecku a najely do protihlukové stěny. 

Podle kamarádky, která ji často vídala, byla Nikola B. vždy hodná dívka. Bohužel se ale připletla k partě, které ji dostala do problémů. Pak to s ní šlo z kopce. Kvůli přátelům měla skončit dokonce ve vězení.

„Znala jsem Nikolku dobře. Byla to moje sousedka. Chodila k nám často. Bohužel se v 19 letech ve Francii s kamarády zapletla do průšvihu. Seděla pak v cizině 10 měsíců. Myslím si ale, že teď je to už jedno,“ řekla Blesk.cz žena, která si nepřála být jmenována.

Pokračování článku si přečtěte na serveru Blesk.cz.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>


  
 

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1