Syn vyřízl matce srdce z těla, protože mu nechtěla dát peníze na alkohol. Pak ho ještě snědl

Blesk.cz

01. 09. 2017 • 00:41

Je to nezaměstnaný alkoholik, pro něhož je chlast tou nejdůležitější věcí na světě. Ind Sunil Kuchakurni (35) opět zatoužil po pálence, a vydal se proto za svou matkou do vesnici Mahawala Vasant. Žadonil u ní o peníze, aby se mohl napít. Když mu je odmítla dát, škrtil ji, poté vzal nůž do rukou a začal ji bodat do těla. Tím to ale neskončilo.

 
 

Yelava Kuchakurni (†65) mu peníze odmítla vydat. Syn se pak s matkou do krve pohádal, až mu přeskočilo. Ženu nejdřív škrtil a poté vzal do ruky kudlu, se kterou ji ubodal a zohavil její tělo. Tím ale jeho brutální úřadování neskončilo. Nožem nakonec matce vyřízl srdce z těla a připravil si ho k jídlu s pepřem a pálivým kořením čatní.

Když sousedé slyšeli výkřiky, zavolali policii. Ta vraždícího syna polapila, zatkla a umístila do vazební věznice. „Je nezaměstnaný a přežíval z matčiny penze. Jde o alkoholika, který matce často kradl peníze. Jeho žena a tři děti se od něj odstěhovaly do Bombaje,“ prohlásil inspektor Sanjay More z policejní stanice v Shahupuri.

„Jeho matka ho měla už po krk a odmítla mu dát víc peněz. Náhle v zápalu zuřivosti ji začal škrtit a poté ji ubodal k smrti. Později jí vyřízl srdce a umístil ho na talíř,“ dodal inspektor. „Některé části jejího těla byly vyříznuté a ležely vedle těla s pepřem a čatní. Podezříváme ho, že musel nějaké orgány sníst, ale to se potvrdí až po testech,“ doplnil More.

Více zpráv o kanibalismu na webu Blesk.cz naleznete ZDE.

SDÍLET