Takhle strašnou rekonstrukci jste ještě neviděli. Projektant se vyřádil na základní škole a pobouřil Facebook | info.cz

Články odjinud

Takhle strašnou rekonstrukci jste ještě neviděli. Projektant se vyřádil na základní škole a pobouřil Facebook

Na sociální síti Facebook se rozhořela ostrá debata o tom, kdy je oprava staré budovy za hranou. V Kamenných Žehrovicích chtěli zateplit sto let starou budovu školy. Do oprav se pustili letos v létě. Tamní školáci kvůli tomu dokonce dostali vysvědčení o dva týdny dřív. Je ale otázka, zda za týden svou školu vůbec poznají. Rekonstrukce budovy z přelomu 19. a 20. století ji totiž přeměnila na něco, co při nejmenším rozpoutalo diskusi.

Vedení školy bylo na její rekonstrukci původně pyšné. O postupu prací proto celé léto informovalo i na sociálních sítích. Když se ale na Facebooku objevila finální podoba školy, rozpoutala se u ní bouřlivá diskuse, ve které není snad jediný pozitivní ohlas.

Během pár hodin se pod příspěvkem nashromáždilo na 600 nesouhlasných komentářů. Někteří z rozhořčených fanoušků architektury navíc začali psát příspěvky i na oficiální stránky. Není se ani čemu divit, že si inovace brzy všimla i populární stránka ArchWars.

Více si přečtěte na stránkách Blesk.cz

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>


 

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud