Tereza píše z pákistánské basy: Jen přežívám, myslím, že brzy bude konec | info.cz

Články odjinud

Tereza píše z pákistánské basy: Jen přežívám, myslím, že brzy bude konec

Česka Tereza je už skoro rok v pákistánském vězení a čeká na rozsudek za pašování heroinu. V dopise, který exkluzivně zaslala redakci Blesku, se rozpovídala o vztazích s ostatními vězni a svých pocitech. „Pokud budu slavit v base, budou to ty nejhorší Vánoce v mém životě,“ uvedla. Je prakticky jisté, že právě tohle ji teď čeká.

Tereza žije od zadržení v obrovské nejistotě. Za pašování heroinu jí v Pákistánu hrozí mnohaleté vězení. „Myslím, že bude brzy konec. Jak ale soudce rozhodne, ví jen Bůh,“ napsala Tereza Blesku.

Obviněná má nyní největší strach z toho, že Vánoce stráví v Pákistánu za mřížemi. „Modlím se ve vánoční zázrak. Pokud budu 'slavit' v base, budou to ty nejhorší Vánoce v mém životě,“ dodala s obavami.

Sympatická brunetka se v dopise rozpovídala hlavně o poměrech ve věznici Kot Lakhpat. „Vězení není prostředí, kde by byl člověk šťastný, ale zvládám to,“ sdělila. Tereza momentálně sdílí celu se ženou z Nigérie a podle svých slov s ní vychází dobře. „Ve vězení je pár žen a dětí, po kterých mi bude smutno. Přáteli bych je ale asi nenazývala,“ dodala Tereza.

Jak tráví dny a co je pro Terezu ve vězení „záhul“?

Čtěte pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud