Tereza píše z pákistánské basy: Jen přežívám, myslím, že brzy bude konec | info.cz

Články odjinud

Tereza píše z pákistánské basy: Jen přežívám, myslím, že brzy bude konec

Česka Tereza je už skoro rok v pákistánském vězení a čeká na rozsudek za pašování heroinu. V dopise, který exkluzivně zaslala redakci Blesku, se rozpovídala o vztazích s ostatními vězni a svých pocitech. „Pokud budu slavit v base, budou to ty nejhorší Vánoce v mém životě,“ uvedla. Je prakticky jisté, že právě tohle ji teď čeká.

Tereza žije od zadržení v obrovské nejistotě. Za pašování heroinu jí v Pákistánu hrozí mnohaleté vězení. „Myslím, že bude brzy konec. Jak ale soudce rozhodne, ví jen Bůh,“ napsala Tereza Blesku.

Obviněná má nyní největší strach z toho, že Vánoce stráví v Pákistánu za mřížemi. „Modlím se ve vánoční zázrak. Pokud budu 'slavit' v base, budou to ty nejhorší Vánoce v mém životě,“ dodala s obavami.

Sympatická brunetka se v dopise rozpovídala hlavně o poměrech ve věznici Kot Lakhpat. „Vězení není prostředí, kde by byl člověk šťastný, ale zvládám to,“ sdělila. Tereza momentálně sdílí celu se ženou z Nigérie a podle svých slov s ní vychází dobře. „Ve vězení je pár žen a dětí, po kterých mi bude smutno. Přáteli bych je ale asi nenazývala,“ dodala Tereza.

Jak tráví dny a co je pro Terezu ve vězení „záhul“?

Čtěte pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud