Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Totální přiznání dobrodruha z Prostřeno: Hosty úmyslně zdrogoval, měli peklo na talíří

Totální přiznání dobrodruha z Prostřeno: Hosty úmyslně zdrogoval, měli peklo na talíří

Cestovatel a dobrodruh Pavel Klega z Prostřeno se veřejně přiznal, že jeho protihráči neměli po kolapsu u něj doma THC (látku, která je obsažená v konopí) v krvi náhodou. I když před kamerami zapíral, nakonec šel s pravdou ven. Trávu přidal do jídla úmyslně.

"Marihuana je pro mě posvátná rostlina z přírody, léčím si s ní astma a bloklá záda. Dovolil jsem si ji tam dát, protože jí věřím. Je to pro mě rostlina budoucnosti. S přípravou másla jsem neměl zkušenosti, takže jsem tam toho dal příliš. Chtěl jsem, aby se hosté uvolnili. Před kamerami jsem nemusel nic hrát. Byl jsem totálně zdrcený," svěřil Pavel

Klega z Prostřena na začátku svého videa, ve kterém se přiznal k tomu, že moc dobře věděl, co svým hostům v Prostřeno dává do jídla.

Po zkonzumování pokrmů protihráčka Lucie začala kolabovat a postupně se začalo dělat zle i dalším soutěžícím. Nakonec musela být do Pavlova bytu zavolána záchranka a natáčení bylo na několik týdnů odloženo, aby se všichni mohli pořádně vzpamatovat. Poté soutěžící Jiří přišel s tím, že jemu i ostatním našli v krvi THC - látku, kterou obsahuje právě marihuana.

Čtěte pokračování článku a koukněte na další videa na Blesk.cz

  
 

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1