Toto nezapomenutelné dílo skutečně vytvořil Donald Trump. Vyvolávací cena je 200 tisíc korun | info.cz

Články odjinud

Toto nezapomenutelné dílo skutečně vytvořil Donald Trump. Vyvolávací cena je 200 tisíc korun

Aukční síň Nate D. Sanders z Los Angeles nabízí unikát. Primitivní kresbu od amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten takto před lety zachytil siluetu New Yorku. Teď se v dražbě hledá zájemce. Máte zbytečných 200 000 korun?

Jak píše server Mashable, kresba vznikla pro dobročinnou akci v roce 2005. Teď se po 12 letech objevila v katalogu aukční síně z Los Angeles, která hledá štědrého mecenáše.

Výjevu několika dětinsky zachycených mrakodrapů neskromně dominuje budova Trump Tower – zlaté sídlo, ze kterého Trump vládl svému impériu. „Neskromně“ proto, že mrakodrap je až 64 nejvyšší budovou na Manhattanu, jak připomíná Washington Post.

Trump vše korunuje nepřehlédnutelným podpisem ve zlaté barvě.

Podle aukční síně jde o „velmi vzácný kousek, jakých mnoho neexistuje“. Zkráceně: Zdá se, že kreslení není Trumpova silná stránka.

Australský premiér si dělal srandu z Trumpa, podívejte se autor: Youtube/Nine News Australia

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud