Umělec zbožňuje svého psa. Spolu s křížencem baví internet dokonale sladěným oblečením | info.cz

Články odjinud

Umělec zbožňuje svého psa. Spolu s křížencem baví internet dokonale sladěným oblečením

Milovníci zvířat ten pocit dobře znají. Stačí jediný pohled do očí němé tváře a i ten největší drsňák je rázem ztracený. Americký umělec Topher Brophy nalezl svou chybějící část v psím kříženci jménem Rosenberg. Spolu se svým mazlíčkem baví internet dokonale sladěnými outfity.

Pořekadlo „jaký pán, takový pes“ platí v případě amerického umělce Tophera Brophyho a jeho psa Rosenberga do puntíku. Dvouletý kříženec pudla s australským ovčákem navíc vypadá, jako by svému páníčkovi z oka vypadl – jeden má rozcuchané vlasy, druhý rozevlátou srst, stejná je i barva jejich očí.

Před časem tak Brophyho napadlo, že by nebylo od věci se začít stejně i oblékat. Internetová stránka, kam společné fotografie Topher Brophy umisťoval, se okamžitě stala hitem.

Společně s Rosenbergem za déle než půl roku trvání projektu zatím stačili vystřídat nepřeberné množství kostýmů, od oděvu ortodoxních Židů, přes elegantní smokingy až po vojenské maskování nebo extravagantní vzory šelem.

Topher Brophy svou stránku využívá rovněž jako platformu, skrze kterou může promlouvat k americkému národu. V převlecích za strýčka Sama tak s Rosenbergem lákali občany k účasti ve volbách, jindy zase děkovali americké armádě nebo lobbovali za zdravý životní styl.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud