Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Wabi Daněk po vypovězení jater: Alkohol už nepije a shodil osm kilo

Wabi Daněk po vypovězení jater: Alkohol už nepije a shodil osm kilo

Pevnou vůli rozhodně nepostrádá folkový zpěvák Wabi Daněk (68). Před pěti lety mu onemocněla játra. Sekl s tvrdým alkoholem. Dnes už by se prý nenapil.

Kvůli nemoci jednoho z nejdůležitějších orgánů kompletně změnil životosprávu, což se zásadně projevilo na jeho postavě i vizáži. Namísto bříška, které dřív nosil, je z něho štíhlý muž s pohublou tváří.

„Daří se mi dobře, všechno funguje tak, jak má. Před pěti lety jsem si s tím poradil a od té doby nevím, co je choroba,“ řekl Blesku Wabi, který momentálně zvládá až dvanáct vystoupení za měsíc.

Zásadovost se mu upřít nedá. „Měl jsem rád kořalku a tu jsem vypustil. Zhubnul jsem osm kilo. Je šíleně kalorická,“ vysvětlil s tím, že občas zhřeší jen zabijačkou. „Výjimka prostě potvrzuje pravidlo,“ rozesmál se Daněk.

Další zprávy o písničkáři najdete na Blesk.cz


 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link