Wabi Daněk po vypovězení jater: Alkohol už nepije a shodil osm kilo | info.cz

Články odjinud

Wabi Daněk po vypovězení jater: Alkohol už nepije a shodil osm kilo

Pevnou vůli rozhodně nepostrádá folkový zpěvák Wabi Daněk (68). Před pěti lety mu onemocněla játra. Sekl s tvrdým alkoholem. Dnes už by se prý nenapil.

Kvůli nemoci jednoho z nejdůležitějších orgánů kompletně změnil životosprávu, což se zásadně projevilo na jeho postavě i vizáži. Namísto bříška, které dřív nosil, je z něho štíhlý muž s pohublou tváří.

„Daří se mi dobře, všechno funguje tak, jak má. Před pěti lety jsem si s tím poradil a od té doby nevím, co je choroba,“ řekl Blesku Wabi, který momentálně zvládá až dvanáct vystoupení za měsíc.

Zásadovost se mu upřít nedá. „Měl jsem rád kořalku a tu jsem vypustil. Zhubnul jsem osm kilo. Je šíleně kalorická,“ vysvětlil s tím, že občas zhřeší jen zabijačkou. „Výjimka prostě potvrzuje pravidlo,“ rozesmál se Daněk.

Další zprávy o písničkáři najdete na Blesk.cz


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud