Zatýkání osmnáctileté se zvrhlo. Spoutali mě a znásilnili, viní dívka policisty. Ti tvrdí, že to chtěla | info.cz

Články odjinud

Zatýkání osmnáctileté se zvrhlo. Spoutali mě a znásilnili, viní dívka policisty. Ti tvrdí, že to chtěla

Rutiní zadržení podezřelého skončilo v New Yorku pořádně zamotaným případem. 18letá dívka obvinila dvojici detektivů, že ji spoutali, odvezli na opuštěné místo a znásilnili. Ti nepopírají, že s ní měli sex, nicméně trvají na tom, že to bylo dobrovolné. Informoval o tom deník The Independent.

„Jsem tím znásilněním úplně zničená. Když vidím policii, zachvátí mě panika,“ svěřila se žena novinářům. Tvrdí, že ji a její dva přátelé policisté zastavili na Coney Island v New Yorku s tím, že mají pozření, že požili omamné látky.

Podle jejího právního zástupce ji pak policisté spoutali a odvezli na odlehlé místo, kde ji donutili k sexuálnímu aktu, po kterém žena musela vyhledat lékařskou pomoc. Dívka si obvinění zjevně nevymyslela, jak se v podobných případech někdy stává. Příslušníci policie totiž sami nezpochybnili, že k sexu došlo, oba dva ale tvrdí, že akt byl zcela dobrovolný.

Oba dva policisté, včetně jejich nadřízeného, skončili mimo službu, a vyšetřování případu stále probíhá. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

Články odjinud