Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Žena si šest let myslela, že má vážnou nemoc. Místo toho v ní lékaři našli několik pytlíků kečupu

Žena si šest let myslela, že má vážnou nemoc. Místo toho v ní lékaři našli několik pytlíků kečupu

Šest let zažívala britská žena bolesti břicha, než přišla na řadu operace, během které se však chirurgové nestačili divit. V ženiných střevech totiž nalezli několik omáček Heinz v originálním plastovém balení, které byly příčinou jejích obtíží. Ta si nedokáže vysvětlit, jak se omáčky do jejího těla dostaly. 

Šest let měla Britka bolesti břicha, kterých se nemohla zbavit. Podezření lékařů padlo na Crohnovu nemoc, nicméně standardní léčba nezabírala. Ani nemohla. Doktoři se totiž ve své diagnostice šeredně spletli, původem problémů totiž byly plastové obaly několika omáček, které tlačily na stěnu střeva a způsobovaly ženě bolest.

Ve chvíli, kdy lékaři zbytky balení omáčky z ženin střev vyoperovali, příznaky nemoci okamžitě zmizely. „Vždy je třeba zvažovat alternativní diagnózy ve chvíli, kdy pacient nereaguje na standardní léčbu předpokládaného problému,“ uvedli po operaci lékaři.

Poté, co se žena probrala z narkózy, uvedla, že si nepamatuje, jak se zabalené omáčky do jejího těla dostaly.

Prezidentské volby 2018 se blíží. Komplexní zpravodajství můžete sledovat zde>>>

 

  
 

Skupinka cizinců v centru Prahy brutálně napadla číšníka. Šli na něj v sedmi, je ve velmi vážném stavu

Pražští kriminalisté hledají skupinu sedmi mužů, zřejmě cizinců, kteří v sobotu večer napadli číšníka na zahrádce restaurace ve Vladislavově ulici. Muž skončil ve velmi vážném stavu na jednotce intenzivní péče a podstoupil operaci hlavy. Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí pachatelům v případě odsouzení až deset let vězení.

Na webu zveřejnili policisté fotografie všech sedmi podezřelých i video z napadení, které se odehrálo na náměstíčku u obchodního centra Quadrio. Záběry najdete na konci článku.

Číšník se dostal do konfliktu s hledanými poté, co je upozornil, že nemohou na zahrádce konzumovat donesený alkohol. "Skupina sedmi mužů zaútočila na personál restaurace, jednoho číšníka povalili na zem a tam ho začali mlátit pěstmi a kopat do něj. Když poškozený zůstal bezvládně ležet na zemi, tak podezřelí z místa utekli na tramvaj číslo 14 a odjeli směrem na Karlovo náměstí," popsal napadení mluvčí policie.

Link

Kriminalisté na základě dosavadního vyšetřování předpokládají, že podezřelí jsou cizinci, kteří by mohli bydlet v hotelu, penzionu či jiném typu ubytování v Praze nebo okolí. "Proto prosíme především recepční a všechny jiné svědky, jestli muže viděli nebo vědí, kde by se mohli nacházet, ať kontaktují tísňovou linku 158," uvedl mluvčí.

4934827:article:true:true:true

4934826:article:true:true:true

4934825:article:true:true:true

-1