„Ztratil soudnost?“ Sociální sítě se baví kontroverzní SPZetkou děčínského primátora

HalfPageAd-1

Blesk.cz, pal

06. 01. 2019 • 13:08

THE BEA5T (Bestie) a PRIMATOR – to jsou SPZ na přání, které má na svých autech děčínský primátor Jaroslav Hrouda (ANO). První nosí jeho soukromý sporťák, druhou Hroudův služební vůz. Jak vysvětlil pro Blesk Zprávy, kontroverzní SPZetky mají obyvatelům umožnit snadno rozpoznat a oslovit jejich primátora, zatím však na sociálních sítích sklízí spíš výsměch.

Mobile-rectangle-3

Děčínský primátor Jaroslav Hrouda (ANO) o sobě zřejmě rád nechává vědět. Něco o tom vypovídají registrační značky, které má na autech. Jeho soukromý „sporťák“ má SPZ THE BEA5T. A služební vůz? Ten se honosí značkou PRIMATOR.

Teď se fotografie Hroudových vozů šíří po sociálních sítích. A to ne zrovna s lichotivými komentáři. „Nový primátor Děčína a jeho nový služební vůz. O velikosti penisu zpráva nehovoří,“ píše například autor jedné fotografie na Facebooku. 

Děčín se přitom pro SPZ na přání rozhodl už za minulého vedení města. Speciální SPZ tu má i městská police. Značky jsou podle jednotného vzoru, ty magistrátní mají podobu „M číslo DECIN“, ty policejní pak „MP číslo DECIN“. Primátorský vůz byl však koupen až po posledních volbách a SPZ si tak vybíral nový primátor sám.

Celý článek si můžete přečíst na Blesk.cz.

SDÍLET

Billboard-bottom-1