10 nejdražších hotelů na světě

Hotel, kde jste ubytovaní, hraje velkou roli, když cestujete. Pokud není jeho kvalita dle vašich představ, těžko bude váš výlet nezapomenutelný. Cenu za noc určuje mnoho faktorů. Vybavení pokoje, lokalita, zázemí pro hosty. Podívejte se na 10 nejdražších hotelů na světě. 

1) Lover's Deep British Submarine Hotel, Svatá Lucie

150 000 dolarů/noc

Lover's Deep British Submarine Hotel

Nejdražším hotelem na světě je Lover's Deep British Submarine Hotel. Nachází se v blízkosti korálového útesu u pobřeží ostrova Svatá Lucie. Za 150 tisíc dolarů na noc se vám dostane poklidného spánku v hlubinách oceánu. 

2) Hotel President Wilson, Švýcarsko (královské apartmá)

65 000 dolarů/noc

Královské apartmá v tomto švýcarském hotelu je vůbec největším na světě. Hosté mají k dispozici hned 12 pokojů. Nechybí ani místnost s kulečníkem, piano, knihovna a soukromá posilovna.

3) Four Seasons Hotel, New York (Ty Warner Penthouse Suite)

45 000 dolarů/noc

Jeden z nejlepších a nejdražších hotelů v USA. Krásně zařízené pokoje s obrovskými lustry a 360 stupňový výhled jsou samozřejmostí, pokud jste ochotni zaplatit 45 000 dolarů za noc.

4) Raj Palace Hotel, Indie (prezidentské apartmá)

43 000 dolarů/noc

Raj Palace Hotel

Raj Palace je nejdražší hotel v Asii. Luxusní prezidentské apartmá má téměř 1500 metrů čtverečních. Apartmá je vyzdobeno zlatem a luxusními zrcadly.

5) Laucala Island Resort, Fiji (Hiltop Estate Owner's Accommodation)

40 000 dolarů/noc

Fiji definitivně patří k jednomu z nejluxusnějších exotických míst, kde můžete strávit dovolenou. Abyste se zde mohli ubytovat, nestačí vám jen 40 tisíc dolarů na noc. Vaši žádost musí schválit Dietrick Mateschitz, majitel vily a společnosti Red Bull.  

6) Grand Resort Lagonissi, Řecko (královská vila)

40 000 dolarů/noc

Grand Resort Lagonissi nabízí dvě královské ložnice, soukromého komorníka, řidiče limuzíny, krytý bazén, posilovnu a také parní lázeň. Hotel se nachází na pláži a můžete tak využít soukromého přístavu.

7) Grand Hyatt Cannes Hotel Martinez, Francie (Penthouse Suite)

37, 500 dolarů/noc

Grand Hyatt Cannes Hotel Martinez

Toto luxusní apartmá se nachází v sedmém patře. Nechybí zde obývací pokoj, dvě ložnice, mramorová koupelna, jídelna a vířivka. Kromě toho si hosté mohou vychutnat nádherný výhled na Cannes.

8) Las Vegas Hotel, USA (Hugh Hefner Sky Villa)

35, 450 dolarů/noc

Tato luxusní vila má rozlohu 836 metrů čtverečních a nachází se v šestém patře Las Vegas Hotelu. K dispozici je to nejlepší vybavení – profesionální stůl na poker, krytý bazén, vodopád a dvě královské ložnice.

9. Cala di Volpe Hotel, Itálie (prezidentské apartmá)

32, 750 dolarů/noc

Jedno z nejdražších prezidentských apartmá v Evropě se nachází na ostrově Sardinie. Patří k němu tři ložnice, posilovna, bazén a solárium.

10. Hotel Plaza Athenee, Francie (královské apartmá)

27 000 dolarů/noc

 Hotel Plaza Athenee je jeden z nejdražších hotelů v Paříži. Z tohoto luxusního apartmá se vám naskytne výhled na Eiffelovu věž. Všechny pokoje jsou dekorované ve stylu Ludvíka XV.

SDÍLET
sinfin.digital