Britům se narodilo dvacáté dítě. Máma je ve 40 letech trojnásobnou babičkou a hrozí se, co přijde dál

Manželé Sue (42) a Noel (46) Radfordovi se mohou pochlubit největší rodinou v Británii. Ta se jim navíc ještě rozrostla. Narodil se jim totiž jedenáctý syn, který dostal jméno Archie. Kromě deseti bratrů má navíc devět sester, dohromady je tak dvacátým dítětem manželů.

Oba manžele jejich rodiče kdysi opustili a jsou adoptovaní. První dítě spolu měli, když bylo Sue 14 let. Vzali se o čtyři roky později. Vlastní pekařství a žijí v domě s deseti pokoji. Jezdí v patnáctimístném voze.

Angela netelefonovala do Sýrie a nezvala migranty, v Česku by propadla, říká Jaroslav Šonka

Manželé Radfordovi z města Morecambe měli zatím dohromady 19 dětí: Chrise, Sophii, Chloe, Jacka, Daniela, Luka , Millie, Katie, Jamese, Ellie, Aimee, Joshe, Maxe, Tillie, Oscara, Caspera, Hallie a Pheobe. Syn Alfie zemřel v roce 2014 při porodu. Nyní přibyl nejmenší Archie.

Sue, která je navíc trojnásobnou babičkou, porodila první dítě už ve svých čtrnácti letech. Po pětileté pauze začal pár od roku 1994 plodit potomky takřka s železnou pravidelností.

Teď pro deník The Sun říká, že žádné další potomky už rozhodně nechce.

Rodina paterčat prohrála soud. Přišla o dávky a musí platit desetitisíce za výdaje na právníky

Život početné rodiny zachycuje i jejich vlastní reality show. Ta ukazuje například každodenní starost Noela, který do práce jezdí minibusem, aby mohl cestou odvézt do školy ty potomky, kteří jsou školou povinní.

Celý článek si přečtěte na webu Blesk.cz.

SDÍLET
sinfin.digital