Dannyho parťáci s novou vervou. Natáčí se Ocean´s Eight

V New Yorku začalo natáčení ženské variace na Dannyho parťáky. Kdo nastoupí do funkce „Dannyho Oceana“ a kdo z bývalých parťáků se v novém filmu objeví?

Od posledního dílu z trilogie Dannyho parťáci z roku 2007 se režisér Steven Soderbergh spolu s Georgem Clooneym snažili vymyslet, jak v úspěšném projektu pokračovat. V roce 2015 přišli s nápadem restartovat originální předlohu, ale v ženském podání. Na podzim tak začal vznikat hvězdně obsazený film Ocean´s Eight.

Ocenan´s Eleven

První film, ve kterém se odehraje největší loupež v historii Las Vegas, vznikl už v roce 1960. Jmenoval se Dannyho jedenáctka a v roli Dannyho se objevil Frank Sinatra. Remake originálního „Ocean´s Eleven“ natočil o 41 let později režisér Steven Soderbergh s Georgem Clooneym, Mattem Damonem nebo Bradem Pittem.

Do kin by měl spin-off úspěšné série filmů o rafinovaných lupičích kolem Dannyho Oceana vstoupit v roce 2018. George Clooneyho nahradí Sandra Bullocková. Místo lupičů bude mít kolem sebe hned několik zručných zlodějek. Podle fotografií zveřejněných na serveru Buzzfeed by ve skupince neměla chybět jména jako Anne Hathawayová, Rihanna, Cate Blanchettová, Sarah Paulsonová, Mindy Kalingová nebo Helena Bonham Carterová. 

SDÍLET
sinfin.digital