Napětí před volbami zasáhlo i stranu Zelených. Promluvil Stropnického údajný milenec

O svém soukromí mladý politik Matěj Stropnický (34) ze zásady mlčí. Až nyní exkluzivně pro Blesk promluvil jeho údajný milenec! Syn ministra obrany Martina Stropnického (60) vztah s ním nepotvrdil, ovšem ani nepopřel...

Mužem, který veřejně tvrdí, že je přítelem mladého Stropnického, je 23letý herec Daniel Krejčík. „Matěj je skvělej kluk, hrozně chytrej,“ pěje Krejčík ódy na svého údajného přítele a zároveň tím zodpověděl, čím si mladý politik získal jeho city. „Jenom mě mrzí, že když jdeme spolu po ulici, tak nemůžu vzít Matěje ani za ruku...,“ posteskl si nad životem »v utajení« herec, jenž se mihl i v Ordinaci v růžové zahradě 2 jako synovec Chantal Poullain (61).

Sobotka nechá prověřit, zda Babiš nevyužil daňovou správu k likvidaci konkurenta

Předseda Strany zelených byl s přímým dotazem Blesku, jestli může potvrdit, nebo vyvrátit Krejčíkova tvrzení, rychle hotov. „Nezlobte se, nebudu se k těmto otázkám momentálně vyjadřovat! Dělám volby. Na shledanou,“ rozloučil se a chvatně zavěsil. „Matěj je nespokojený s tím, jaké jsou jeho preference ve volbách, a tak stále neví, jestli se má »vyoutovat«, čímž by mohl přilákat nové voliče z řad homosexuálů,“ okomentoval Dan Matějovu nerozhodnost, zdali má veřejně přiznat svou náklonnost k mužům, či nikoliv. „Do dnešního dne to nikdo neví a je to intimní informace,“ uzavřel mladý herec svou zpověď na téma vztah s Matějem Stropnickým.

Pokračování čtěte na serveru Blesk.cz 

SDÍLET
sinfin.digital