Nová kniha Bruna Maçãese a výhodné balíčky. Podzimní novinky v e-shopu INFO.CZ

Info.cz

Pro naše čtenáře chystáme v redakci pořád něco nového. Právě dokončujeme český překlad další knihy portugalského analytika Bruna Maçãese a připravujeme řadu podzimních akcí!

Spojené státy – země neomezených možností – zdánlivě přicházejí o své dominantní postavení. Místo na výsluní si nárokují draví konkurenti v čele s Čínou. To jsou témata, která popisuje světově uznávaný analytik Bruno Maçães. Přináší strhující vhled do ducha Ameriky a dává řád věcem, které jsou Evropanům na první pohled nesrozumitelné. Chýlí se čas silného Západu ke konci? Nebo se Amerika proměnila a píše nový příběh, ve kterém hraje zásadní roli „tajemný virtualismus“.

Kniha Na počátku dějin: Úsvit nové Ameriky je druhým českým překladem z díla portugalského autora, který na INFO.CZ vydáváme. Vychází v listopadu a Bruno Maçães její vydání opět podpoří osobně návštěvou Prahy a vystoupením na veřejné debatě. Knížku si můžete předobjednat v e-shopu nebo si ji koupit v cenově zvýhodněném balíčku spolu s úspěšnou publikací Svět změny.

K vydání se blíží taký nádherně zpracovaná kniha historika a komentátora INFO.CZ Martina Kováře s názvem Osudová dvacátá: Doba, která řvala. Také Martin se dívá za Atlantik, ale vrací se o sto let proti proudu času. Do období nevídaného boomu a prosperity, ale také nastupujících obav a velké hospodářské krize. Popisuje, jak se rodil – a trpce skončil – americký sen.

A Amerika do třetice: jelikož se blíží listopadové kongresové volby, můžete si obě „americké“ knížky objednat spolu s digitálním předplatným deníku The Wall Street Journal za bezkonkurenční cenu. K „midterms“ je to perfektní doprovod!

Těšíme se na vás i osobně na některé z připravovaných akcí. Chystáme jich hned několik a věříme, že vám nabídneme zajímavé hosty a atraktivní obsah. V závěru roku se dočkáte také populární Topol Show live, první na řadě ale byl pop-up setkání v rámci podcastu Tech Talk, který proběhl 19. října. Rozhovory s jeho protagonisty najdete níže.

Úroveň českých vysokých škol je tragická. Je třeba kompletně překopat systém, říká Ondřej Kania

Český rajčatový ráj stojí na místě elektrárny, high-tech skleníky jedou navzdory drahé elektřině. Pokrok a kvalita jdou ruku v ruce, říká Rázl

Chceme, aby pacienty léčil i pobyt, říká Hollý. V Berouně roste „jiná“ psychiatrie

Buněčná terapie dokáže vyléčit rakovinu. „Bohužel je zatím nereálné, aby byla dostupná pro všechny,“ říká Čech, který unikátní léčbu vyrábí

sinfin.digital