Nudíte se? 5 nejlepších mobilních her zdarma, které stojí za to vyzkoušet

Info.cz

Doba, kdy obrazovky mobilních telefonů ovládla hra s Pokémony, už pomalu mizí v nenávratnu. Za dlouhých zimních večerů tak přichází otázka, co hrát. Vyberete si z následujících pěti tipů? Všechny tituly jsou dostupné na iOS i Androidu.

1) FIFA Mobile Football

Počítačová fotbalová klasika už dávno není dominantou jen monitorů či televizních obrazovek. Naopak. Stále více lidí ji hraje na mobilních telefonech. V aktuální verzi si můžete vybudovat vlastní tým a změřit síly s lidmi po celém světě.

2) Solitaire

Další legenda. Jednoduchá karetní hra znovu získává na popularitě. V prostředí dotykového telefonu pak působí ještě dynamičtěji. V aplikaci od firmy Brainium můžete dokonce sledovat statistiky, změřit si, za jak dlouho stihnete hru odehrát či překonávat sérii úspěšných dokončení.

3) 8 Ball Pool

Kulečník je hospodskou zábavou i vyhlášeným sportem. Další možností je zahrát si ho na mobilním telefonu. Zpracování od společnosti Miniclip patří k těm nejlepším, jaká jsou k dispozici.

4) War Robots

Pokud nejste vyloženě milovník sportovních či karetních her, možná vás zaujme bitva robotů. Tuhle hru si můžete zahrát až ve dvanácti lidech. Multiplayer umožňuje v jeden okamžik souboj 6 na 6. To už je solidní řežba.

5) Block! Hexa Puzzle

sinfin.digital