Peklo v centru Londýna. Mladou dívku napadli a znásilnili celkem třikrát během jediné hodiny

Info.cz, IvM

Londýnská policie řeší otřesný případ. Sedmnáctiletá dívka se tam rozloučila s kamarády a vydala se nočními ulicemi velkoměsta sama do centra, kde bydlí. Během jediné hodiny byla údajně třikrát napadena a znásilněna. Informoval o tom server Daily Mail.

Je to jen těžko představitelný sled událostí. Všechna přepadení se odehrála během pouhé hodiny, a to mezi půlnocí a jednou ráno. Dokazují to záběry, které má k dispozici Metropolitní policie, ta nyní žádá veřejnost o pomoc s identifikací podezřelých.

3718561:article:true:true:true

Prvního z mužů, který měl mladou studentku přepadnout, se kamerám sice zachytit podařilo, ale kvalita záznamu je tak špatná, že ho policie nezveřejnila. Krátce po půlnoci pak zachytila jedna z kamer dívku, kterou následoval muž vedoucí kolo, o tom se policie domnívá, že by mohl být druhým podezřelým.

Jak kroužkovat při volbách? Můžete označit až čtyři favority. Poradíme, jak na to

Podle všeho ale dívčino utrpení nebylo u konce. Ze záznamu je patrné, že krátce před jednou hodinou ranní za studentkou míří další muž, ten ale možná nebyl sám, z videa lze vyčíst, že se nejspíše připojil k dalším dvěma nebo třem osobám, které mladou ženu znásilnily. Ženě nakonec pomohl náhodný kolemjdoucí, který ji našel ležet na zemi a okamžitě zavolal pomoc.

Kamerový systém zachytil sérii napadení v centru Londýna.

Generace komunistů musí vymřít. Na Západě se mají lépe, protože nekradou, říká Orko Vácha

Policie se nyní snaží najít stopy, které by vedly k dopadení pachatelů. „Jedná se o brutální a několikanásobné sexuální útoky na mladou ženu, která se jen chtěla dostat domů. Jsme odhodláni chytit osoby, které jsou za tyto zločiny odpovědné,“ uvedla vyšetřovatelka Suzanne Jordanová.

SDÍLET
sinfin.digital