Sledovaný na každém kroku. Trumpův módní přešlap neunikl pozornosti

Zvoleného amerického prezidenta zachytili fotografové při vystupování z letadla. Poryv větru odhalil něco, co by mnozí u budoucího prvního muže Spojených států nečekali.

Donald Trump je mužem, který si na prezentaci potrpí. O to víc média zarazilo, jak dětinsky si on (nebo někdo z jeho okolí) poradil s volným koncem kravaty. Jednoduše sáhl po izolepě.

Vítr odhalil módní přešlap

Jenže tady smutný příběh nekončí. Jak poznamenává server Salon, celý improvizovaný zákrok je „prostě mimo“. Izolepa sama o sobě není pro podobné účely ideální, což ostatně dokazuje Trumpova snaha o „dvojí pojistku“. Už jednou přilepený volný konec přichytil dalším ústřižkem.

Donald Trump a jeho tradiční rudá dlouhá kravata

Server Salon nabízí i zasvěcenou analýzu: „Trump rád nosi červené kravaty vyzařující sílu, protože je chodícím stereotypem newyorského lobisty z 80. let. Své kravaty rád nosí „dlouhé“, aby přesahovaly pásek a tvořily šipku ukazující do jeho rozkroku. To ale něco stojí – nemůžete udělat, co by lidé udělali normálně. Nemůžete volný konec zastrčit do příhodně umístěného poutka na širší části kravaty.“

SDÍLET
sinfin.digital