Sotva dospělá dcera oligarchy jela v Lexusu na červenou a zabila šest lidí. Na rozzuřený dav pak naběhli její bodyguardi

ČTK

Blesk.cz

dj

Dvacetiletá dědička obrovského jmění Aljona Zajcevová včera v Charkově svým luxusním Lexusem najela do lidí. Stalo se to, když naprosto ignorovala semafor a projela na červenou. Auto se na rušné charkovské ulici nejprve srazilo s dvěma jinými automobily, přerazilo sloup semaforů a převrátilo se. Odhozený vůz dopadl na chodník v místě přechodu, kde lidé čekali na zelenou.

Na ulici to vypadalo jako po masakru, po nehodě zůstalo šest mrtvých a mnoho zraněných, mezi mrtvými byla i patnáctiletá školačka. Do nemocnice byla převezena žena v pokročilém stupni těhotenství, její stav je kritický a čeká se na zprávy, zda nehodu přežije. Celkem jsou v kritickém stavu čtyři lidé.

Dědičku na místě zatkli a hrozí jí 10 až 12 let vězení, mluvčí policie uvedl, že v krvi řidičky nenašli žádné stopy alkoholu ani jiných omamných látek. Jeden ze svědků situaci přirovnal k masakru, další k válečné zóně. Nezraněnou Zajcevovou museli před rozzuřeným davem bránit bodyguardi.

sinfin.digital