Tragédie v nemocnici. Mladou ženu po císařském řezu rozpůlil výtah, zbyly po ní tři děti

Když nemocniční personál převážel mladou Španělku Rocío Cortés Núñezovou po právě prodělaném porodu císařským řezem, ještě nikdo netušil, že za pár okamžiků dojde k tak tragické události. Podle serveru BBC ženu smrtelně zranil výtah, který se rozjel v tu nejnevhodnější chvíli.

K nehodě s fatálními následky došlo v neděli v sevillské nemocnici. Pětadvacetiletou ženu, která právě porodila, převáželi výtahem na poporodní oddělení, když byl ale nemocniční vozík napůl uvnitř, výtah se nevysvětlitelně rozjel.

Vyhrožují mi smrtí a hrdě se podepíší. Za nenávist může Zeman a další politici, říká Láska

Po Núñezové, kromě novorozené dcery, která naštěstí vyvázla bez zranění, doma zbyly ještě dvě děti ve věku čtyři a pět let. Švagr Núñezové se médiím svěřil, že rodina chce vědět, proč selhal bezpečnostní systém. Podle jeho slov je ale stále těžké uvěřit tomu, že k takové nehodě mohlo vůbec dojít.

Češi mohou do Evropského parlamentu volit, i když nebudou doma. V zahraničí to ale tentokrát nelze

Marina Alvarezová z ministerstva zdravotnictví tamním novinářům potvrdila, že zahájí vyšetřování, zároveň ale potvrdila, že výtah prošel bezpečnostními testy na začátku tohoto měsíce. Situaci označila za neobvyklou a tragickou nehodu.

Vše o senátních a komunálních volbách se dočtete zde>>>

Kompletní informace o druhém kole prezidentských voleb naleznete zde>>>

Drahoš, nebo Zeman? Komu před druhým kolem voleb fandí průzkumy, čtěte zde>>>

SDÍLET
sinfin.digital