Trump vyrazil na kostýmový večírek ve stylu Padouši a hrdinové. Šel sám za sebe

Kostýmová party nesla příhodný podtitul Padouši a hrdinové. Pořádali ji největší sponzoři Trumpovy volební kampaně, rodina finančníka Roberta Mercera. A budoucí americký prezident dress-code vyřešil jednouše – šel prostě sám za sebe.

Mnozí příznivci Donalda Trumpa by mohli očekávat, že sáhne po převleku známých superhrdinů a objeví se na party například jako Superman. Tento kostým nakonec zvolila šéfka Trumpovy kampaně Kellyane Conwayová.

Když se nově zvoleného amerického prezidenta a miliardáře Trumpa na večírku zeptali, za koho se převlékl, ukázal prý sám na sebe a řekl „za mě“.

Donald Trump byl na kostýmovém večírku za sebe

Na party v soukromé rezidenci Roberta Mercera na Long Islandu dorazil Trump bez manželky i bez dětí.

Účastníci večírku dostali u vchodu žetony, s nimiž pak hráli poker či blackjack. Výhrami byly mimo jiné zlaté hodinky Rolex. Heslem na internetovém wifi připojení bylo „HeroesWin!“ (Hrdinové vyhrávají!).

Pořadatel party miliardář Robert Mercer je mimo jiné jedním z výkonných ředitelů hedgeového fondu Renaissance Technologies a jeho dcera Rebekah Mercerová je členkou Trumpova přechodného prezidentského týmu. Na Trumpovu volební kampaň dal Robert Mercer podle serveru Politico dva miliony dolarů (asi 51 milionů korun).

SDÍLET
sinfin.digital