Včelka Mája v seriálu pro děti vyjeveně zírala na obří penis. Jenom vtípek, kaje se studio

Bouřlivou debatu vyvolala rozlícená matka, kterou naštvala nová verze seriálu Včelka Mája. Prý malým dětem ukazuje obrázek mužského přirození. Spousta ochránců dobrých mravů s ní souhlasí, ale ještě větší zástupy z ní mají srandu.

„Jsem znechucená. Dávejte si prosím pozor, na co vaše děti koukají!! Tohle je Včelka Mája, 35. díl, stopla jsem si to, abyste všichni viděli, že nelžu a obrázek nefalšuju,“ napsala Chey Robinson na Facebook a přiložila obrázek ze zastaveného seriálu. Asi nečekala, že se strhne taková bouře. Nebo jen bouře ve sklenici vody?

Pod jejím příspěvkem na Facebooku se nahromadilo 3500 odpovědí a 13 tisíc lidí ho sdílelo dál. Většina z nich se shodne, že to obrázek penisu je. Někteří to vidí se stejnou hrůzou jako kosmetička Chey a bojí se, že jejich děti mohou utrpět psychickou újmu.

„Bože, Američani jsou takoví pokrytci!!!! Dítě to pozná, jen pokud už někdy vidělo ztopořený penis. Stěžovat si může jen zkažený dospělý,“ soudí Frieda Kenter z Holandska. Právě odtamtud nová verze seriálu pochází.

Jiní to mají za nevinný vtípek pro rodiče, kteří často musejí sledovat oblíbené seriály svých ratolestí pořád dokola.

To následně potvrdilo i vyjádření studia, které za pohádkou stojí. „Zcela nevhodný obrázek se objevil ve čtyřsekundové scéně jedné z celkem 78 epizod. Zjevně se jedná o velmi špatný vtip někoho ze 150 umělců, kteří na seriálu pracují,“ uvedla společnost dle webu Variety.

Čtěte víc na webu Blesk.cz.

SDÍLET
sinfin.digital