Dojnice: Tahle kampaň dostane Hašana na Hrad. Záruba řve „Přepište dějiny!“ | info.cz

Články odjinud

Dojnice: Tahle kampaň dostane Hašana na Hrad. Záruba řve „Přepište dějiny!“

 

GLOSA | Od chvíle, co Dominik Hašek oznámil, že bude asi kandidovat na prezidenta, to nemohlo mě, člověka, který se pohybuje celý život v politickém marketingu, nechat klidným. Už to trochu dávám dohromady a věřím, že Dominikovi připravím naprosto prvotřídní volební kampaň.

Vyjdeme z toho, že si lidi Hašana na Hradě přejí, jinak by přece neskandovali „Hašek na Hrad“. Pravda, sice to bylo před jednadvaceti lety, ale snad se někdo rozpomene, pokud jsou teda ty lidi ještě naživu... Navíc bude snadný pracovat s člověkem, který studuje politiku i 3 hodiny denně a má takovou praxi z byznysu.

Tu v kampani využijeme a postavíme ji na zkušenostech se značkou Dominátor. Tam má Hašan velkou výhodu, že v ní provařil 80 nebo 90 milionů korun. To lidi ocení, správný politik totiž musí umět roztáčet prachy na nesmyslný projekty, jinak je úplně nedůveryhodný. Nikoho nezajímají nějaká hesla o rozumném hospodaření nebo dokonce šetření – voliči prostě chtějí slyšet, jak ty státní prachy rozfofrujete a že z toho taky něco kápne pro ně.

No a pak je tady Hašanův hlavní trumf – Smarty, fenomén malých benzínek a vietnamských večerek. Navíc Hašanovy marketingový postupy jsou přímo legendární a stačí je jen trochu pozměnit pro politiku. Prostě na tiskovce řekne „Budu prezidentem mysliveckým, rybářským a včelařským, ale i prezidentem všech, kteří mají rádi přírodu, jak je napsáno tady zezadu na plechovce“ a hlasy se jen pohrnou. Vždyť myslivců, rybářů, včelařů a vůbec lidí, co mají rádi přírodu, jsou u nás miliony! Nebo vy snad nemáte rádi přírodu? Tak vidíte, jste vlastně Haškův přirozený volič!

Na finále kampaně vyrobíme speciální edici Smarty prezidentský, pustíme to na YouTube s hashtagem #onvládne a ty volby vidím bez problémů vyhraný – když ne v řádný hrací době nebo v prodloužení, tak na samostatný nájezdy určitě. Finále bude komentovat Záruba, na konci zařve „Přepište dějiny!“ a Hašan bude prezidentem. Nebo vy si snad myslíte, že Drahoš nebo Soukup taky nepustí ani jeden nájezd?

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud