Články odjinud

Písničkář Klus vyhlásil „džihád“ Babišovi. Pane bože, za co? Komentář Petra Holce

Písničkář Klus vyhlásil „džihád“ Babišovi. Pane bože, za co? Komentář Petra Holce

Písničkář Tomáš Klus vyhlásil svatou válku Andreji Babišovi. Premiéra, šéfa hnutí ANO a miliardáře ovšem nechce zničit bombovým pásem, ale bojkotem všech jeho médií a taky akcí, které sponzoruje. Zlo Klus definitivně prohlédl po ostravském hudebním megafestivalu Colours od Ostrava. Ten sponzoruje i Babišův Agrofert a účastní se ho i spousta Klusových kolegů-muzikantů. A Klus cítí prostituci, píše v komentáři pro Blesk.cz Petr Holec. 

 

Stalo se totiž, že jsem si otevřel hubu směrem k lidem, s nimiž sedávám u stolu, a společně se čílíme, jak nás Šéf pomalu ale jistě nakupuje. Titíž lidé pak na svých profilech postovali zprávy z VIP zóny festivalu, Fresh and Food prostoru dotovaného holdingem Grantového magnáta,“ rozepsal se Klus na sociálních sítích. V textu hodném imáma pak Babiše nazývá i „Grantovým magnátem“, „Velkostatkohnojařem“ nebo prostě „Jím“.

A taky se kaje za své předešlé hříchy, kdy k vlastnímu hudebnímu byznysu sám používal i Babišova média. „Nezbývá, než uznat svou nedůslednost, svou chybu a pochlapit se, neboť věřím, že nejasná doba potřebuje jasná stanoviska,“ pokračuje Klus. Ano, když víra, tak se vším všudy. A proč vlastně ne. Politický džihád Kluse kdysi i stvořil, patří do jeho byznys plánu stejně jako „dobro“ i megahonoráře za VIP koncerty. Ostatně málokdo zmákl dobro obchodně tak profesionálně jako Klus.

Hvězdou ho před časem udělal politický protestsong Pánubohudooken, v němž zúčtoval s naší kompletní tradiční politickou reprezentací. V klipu se zlidovělým refrénem „Za co, pan Bože, za co?“ písničkář účtuje s ODS, TOP 09, ČSSD, Věcmi veřejnými a vůbec každým. Všichni politici prostě kradou. Je proto ironie, že teď došlo i na Babiše. I jeho totiž politicky zrodila úplně stejná doba a rétorika, skoro jako by od sebe s Klusem opisovali.

Více si přečtěte na webu Blesk.cz.


 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud