Pokud chceme cokoliv změnit, nevyhrajeme to křičením na Twitteru. Musíte jet za babičkou a přesvědčit ji, říká Tomáš Čupr

Michal Půr, Tomáš Jirsa

Tomáš Čupr v minulosti založil společnosti Slevomat, Dáme Jídlo a Rohlík.cz. Posledně jmenovaná v současnosti proniká do dalších evropských zemí, což investoři podpořili zhruba pěti miliardami korun. „Nevnímám riziko a řekl jsem si, tak to zkusím. Je to těžký byznys, a proto ho nedělá tolik lidí,“ říká Čupr v nejnovějším vydání podcastu Insider.

Zakladatel Rohlíku se věnuje i některým dobročinným projektům, ale jak sám říká, „dobro nedělá organizovaně“. „Pokud chceme změnu v čemkoliv, tak se to nevyhraje křičením na Twitteru. Je tam omezená bublina, kterou nepotřebujete měnit. Musíte jet za babičkou a přesvědčit ji,“ dodává.

Pokud vás zajímá, co si Čupr myslí o Petru Kellnerovi, do čeho nejvíce investuje, kolik si vydělá kurýr Rohlíku či proč si myslí, že byznys jeho firmy může být časem udržitelný, pusťte si nejnovější díl podcastu Tomáše Jirsy a Michala Půra. Starší díly najdete v seznamu dole pod textem.

SDÍLET
sinfin.digital