Famózní světová hysterie! Zakážou maso i pivo, věští kuřák Kubera | info.cz

Články odjinud

Famózní světová hysterie! Zakážou maso i pivo, věští kuřák Kubera

Famózní světová hysterie! Zakážou maso i pivo, věští kuřák Kubera
 

Vydrží šéf Senátu Jaroslav Kubera alespoň 25 minut bez cigarety? Rozhodli jsme se to ověřit v praxi a pozvali ho do studia. „Můžu přestat kouřit, kdykoli budu chtít, ale prostě mi to chutná,“ říká milovník tabáku na úvod podcastu Pravda a láska Petra Holce. A nenechává nikoho na pochybách, že mu byrokratický zákaz kouření pořád pije krev – stejně jako všechny další podobné zásahy státu. „Agresory“, kteří ho chtějí o neřest připravit, s nadsázkou sobě vlastní varuje: poznáte svoji medicínu, dojde na maso a pivo a všechno další, co máte rádi!

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí 1. dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí 2. dílu

Game of Thrones s08e03 - shrnutí 3. dílu

Game of Thrones s08e04 - shrnutí 4. dílu

ZPRÁVY

Články odjinud