Bazén, posilovna i jóga zdarma. V Praze začíná Týden sportu, kde všude nemusíte platit vstup? | info.cz

Články odjinud

Bazén, posilovna i jóga zdarma. V Praze začíná Týden sportu, kde všude nemusíte platit vstup?

V hlavním městě dnes začíná Týden sportu zdarma, při které si lidé mohou přijít bezplatně zasportovat na desítky míst. Akce potrvá do neděle a zapojila se do ní více než stovka sportovišť. Loni tuto možnost využilo zhruba 25.000 lidí.

Kromě tradičnějších sportů, jako jsou plavání či míčové hry, si mohou lidé přijít vyzkoušet například spinning, squash, lezení, jógu, zumbu nebo bowling. Místa ve sportovištích si zájemci mohou rezervovat na webových stránkách www.prahasportovni.eu. Některá místa nebudou zpřístupněna zdarma po celý týden, ale jen ve vybraných dnech a hodinách.

Při loňském Týdnu sportu zdarma využilo možnost volného vstupu více než 25.000 lidí, o rok dříve to bylo 24.000. Největšími hity byly plavecké bazény, veřejná kluziště, posilovny či bowling. Poprvé Praha sportoviště zdarma nabídla v roce 2008, kdy přišlo 15.000 lidí.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud