Články odjinud

Do Prahy zamíří velký mezinárodní food festival. Je to vážná konkurence pro ostatní

Už tuto sobotu se v areálu Trojského pivovaru, v takzvané Art Food zóně uskuteční velký mezinárodní food festival Flavour Fair. Ten má tradici v řadě evropských zemích a jeho specifikem je, že kuchaři připravují jídlo pouze na legendárních grilech značky Big Green Ehh. 

Tato kulinářská akce rozrostla do každoroční události v různých evropských zemích, v Praze je letos poprvé. "Naším cílem je inspirovat lidi na celém světě a dělat je šťastnými tím, že si mohou užívat ty nejlahodnější a nejpoctivější chutě, které příroda nabízí, to je ono, co nás žene vpřed," říká organizátor akce a zástupce značky v Česku Karel Šimůnek. 

Stejně jako jinde v Evropě se i pražského festivalu zúčastní špičkoví kuchaři, mimo jiné podle mnohých nejlepší šéfkuchař v Česku Jan Punčochář. 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud