Drsné video: Zuřiví taxikáři na letišti napadají a mlátí řidiče Uberu. Na jednoho jdou vždy ve skupince | info.cz

Články odjinud

Drsné video: Zuřiví taxikáři na letišti napadají a mlátí řidiče Uberu. Na jednoho jdou vždy ve skupince

Válka mezi taxikáři a řidiči Uberu vrcholí! Na pražském letišti se ve čtvrtek situace vyhrotila tak, že naštvaní taxikáři jednoho řidiče dokonce napadli a rozbili mu pěstí přední sklo. Celou situaci řeší policie, taxikáři ale šikanou vyhrožují dál.

„Dobrý den, pane, jste Uber? Dáme podnět magistrátu, jen abyste to věděl,“ začínají taxikáři na letišti s konfrontací řidiče společnosti Uber, který právě vyzvedává zákazníka. Nejprve mluví mírně, situace se ale rychle vyhrocuje. Jeden z taxikářů lepí řidiči na sklo předem připravenou nálepku – „Nelegální taxi“, stojí na ní.

Řidič se samozřejmě brání, z úst zjevně rozčilených taxikářů pak padají ostrá slova. „Nebo co, ty m.dko?“ Pak už to jde ráz na ráz – řidič sedá za volant a odjíždí, taxikáři v ráži ho ale nehodlají pustit jen tak. Jeden bouchne rukou do kapoty, druhý kopne do zadního kola a třetí dá pěstí do čelního skla takovou silou, až ho rozbije. Celou situaci pak musí řešit muži zákona.

„Vyjížděli jsme k incidentu na letišti mezi taxikáři a řidičem společnosti Uber,“ potvrdila mluvčí cizinecké policie Kateřina Rendlová. „Došlo k napadení. Oba muže jsme předvedli k podání vysvětlení, útočícího muže podezříváme z poškození cizí věci,“ dodala.

Pokračování článku a další videa na Blesk.cz.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud