Holešovice se mění na čtvrť pro byznys. Co vše v nich roste? | info.cz

Články odjinud

Holešovice se mění na čtvrť pro byznys. Co vše v nich roste?

Developerské společnosti Skanska Property se sázka na Holešovice vyplatila. Developerovi se tam podařilo pronajmout již většinu rozestavěného kancelářského centra Visionary poblíž metra Nádraží Holešovice.

Skupina WMC reklamního byznysmena Tomáše Vondráčka si pronajala v budovaném administrativním centru Visionary v Praze 7 celkem 5300 metrů čtverečních kanceláří. To znamená, že šedesát procent nového projektu má již developer Skanska Property pronajato. Sedm tisíc čtverečních metrů si tam již totiž vzala poradenská společnost Accenture.  

Pro developerskou společnost Skanska Property to znamená úspěšný průnik na holešovický trh. Developer hodlá hrát významnou roli v přeměně Holešovic na novou čtvrť, kde se daří byznysu. 

„Holešovice čeká podle našeho názoru stejně zajímavá proměna, jakou prošel před lety Karlín, kdy se z rezidenční čtvrti, která jen neurčitě zakrývala svou industriální minulost, stala vyhledávaná městská část,“ uvedla ředitelka Skanska Property Marie Passburg.

Developerská odnož skupiny Skanska plánuje v Praze 7 ještě další velký projekt nazvaný Port7. Na brownfieldu po někdejší výrobně betonových prefabrikátů hodlá vystavět novou část Holešovic. „Projekt Port7 má ambici vytvořit u Nádraží Holešovice nové centrum celé oblasti,“ dodala šéfka Skanska Property.

Více na E15.cz

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Game of Thrones s08e02 - shrnutí druhého dílu

Články odjinud