Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv
do vaší e-mailové schránky

Newsletter
Přihlásit se k odběru

Iron Maiden se chystají na Prahu. Tudy kvůli koncertu neprojedete

Iron Maiden se chystají na Prahu. Tudy kvůli koncertu neprojedete

Kvůli koncertu britské heavymetalové skupiny Iron Maiden budou ve středu celý den uzavřeny některé ulice v okolí Letiště Letňany. Po koncertu bude městská hromadná doprava posílena na všech linkách. Informoval o tom mluvčí pražského magistrátu Vít Hofman.

Až do středeční půlnoci budou zavřeny ulice Jilemnická, Hůlkova, Křivoklátská, Tupolevova, Toužimská, Semilská, Ivančická, Ašská, Kramolínská, NN303, Beladova, Dětenická, Vrchlabská, Slovačíkova, Krnská a Žacléřská. Vjíždět do nich budou moci jen vozy MHD, integrovaného záchranného systému a držitelé vjezdových rezidenčních karet v Praze 18 a Praze 19.

„K dopravě na akci doporučujeme využít linku metra C do stanice Letňany, jejíž provoz bude posílen,“ uvedl mluvčí. Po skončení koncertu bude přibližně od 22:30 do půlnoci provoz posílen na všech linkách. Zastávky autobusových linek v oblasti stanice metra Letňany budou od 13:00 hodin do přibližně 00:30 přemístěny.

 

Policejní stát, který se vymkl kontrole: Muslimové tu mizí po tisících, k zatčení stačí plnovous

Muslimové v čínské provincii Sin-ťiang jsou sledováni na každém kroku. Úřady na ně dohlíží pomocí kamer i speciálních aplikací. K poslání do převýchovných táborů stačí málo – třeba jen špatné oblečení. I proto v nich Ujgurové končí každý den po stovkách. Podívejte se na nový díl pořadu Proč.

Link

Link