Články odjinud

Narušená žena se v metru na Ládví pokusila unést čtyřletého chlapce, matce ho brala násilím

Narušená žena se v metru na Ládví pokusila unést čtyřletého chlapce, matce ho brala násilím

Ve stanici metra Ládví se odehrálo drama. Psychicky narušená žena se odhodlala k pokusu o únos malého chlapce. Matce i dítěti nakonec pomohli zaměstnanci stanice, kteří ji i s potomkem schovali do místnosti dozorčího stanice.

K události vyjížděli strážníci městské policie, kteří výzvu přijali jako konflikt dvou žen o dítě. „Strážníci se spojili s pracovnicí dopravního podniku, která sdělila, že viděla, jak se neznámá – zjevně duševně narušená – žena pokusila jiné ženě násilím vzít dítě. Matku i s dítětem proto ukryla v technické místnosti,“ popsala k události mluvčí městské policie Irena Seifertová.

Po příjezdu strážníků se útočnice stále v dané lokalitě nacházela. Agresorku se nepodařilo identifikovat, a tak ji hlídka odvezla na služebnu Policie České republiky. „Při předvedení se žena přiznala, že se v minulosti léčila s duševní poruchou a že si chtěla dítě vzít.Matce ani jejímu čtyřletému synovi se naštěstí nic nestalo,“ dodala Seifertová. Událost se stala v pátek 10. listopadu kolem poledne.

Text původně vyšel na serveru Blesk.cz

 

Články odjinud