Články odjinud

Outletové centrum u pražského letiště vytvoří pět set pracovních míst, otevřít se má na jaře

Outletové centrum u pražského letiště vytvoří pět set pracovních míst, otevřít se má na jaře

Nové outletové centrum u pražského letiště Prague The Style Outlets, které má být otevřeno na jaře, vytvoří 500 nových pracovních míst. Centrum chce v první fázi zákazníkům nabídnout až 115 obchodů módních značek a pohostinských zařízení, druhá fáze přinese rozšíření až na 190 jednotek.

Naši nájemci, tedy obchody a restaurace, které v centru po otevření uvidíte, aktuálně hledají pracovníky pro různé pozice. Půjde například o provoz a řízení obchodních jednotek, prodej, kontakt se zákazníky atd., uvedla dnes ředitelka centra Lenka Kholová. Také samotné centrum nabídne pracovní možnosti ve vedení i správě areálu.

Otevření centra Prague The Style Outlets jeho vlastníci v posledních letech již několikrát odložili. V budově mělo původně fungovat outletové centrum Galleria Moda, projekt ale zkrachoval ještě dříve, než začal. V roce 2013 centrum v rámci konkurzu koupila společnost Dreitonel, která se přejmenovala na The Prague Outlet. Celková obchodní plocha bude 30.000 metrů čtverečních.

V Česku fungují jen dvě velká outletová centra, kromě pražské Fashion Areny je to i Freeport Fashion Outlet v Hatích u Znojma. Další velké outletové centrum se řadu let připravuje u Benešovic na dálnici D5.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud