Tragédie na Smíchově: Muže zavalila stěna domu, svým zraněním podlehl | info.cz

Články odjinud

Tragédie na Smíchově: Muže zavalila stěna domu, svým zraněním podlehl

Zhruba čtyřicetiletého muže zavalila dnes odpoledne stěna domu v ulici Na Neklance v Praze 5. Muž utrpěl těžká zranění, kterým i přes pomoc záchranářů podlehl. ČTK to řekla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Informaci o nešťastné události na pražském Smíchově dostali záchranáři kolem 14:00. Na místě zasahovali hasiči ze tří jednotek, kteří vyprostili zasypaného.

K prohledání sutin byli povoláni i psi cvičení na vyhledávání osob. „Průzkum obou psovodů je negativní,“ uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka. Dodal, že místo nyní prohledává statik.

Případ prověřuje policie. „Událost dokumentujeme a prioritně zjišťujeme, proč došlo k pádu zdi,“ řekl ČTK policejní mluvčí Tomáš Hulan. Zda byl usmrcený muž pouze náhodným procházejícím, nebo třeba obyvatelem přilehlého domu, policisté zatím neví.

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna brzo ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Články odjinud