Tragédie v pražských Strašnicích: Tříletý kluk zemřel poté, co vlezl do sušičky na prádlo. Máma to zaspala | info.cz

Články odjinud

Tragédie v pražských Strašnicích: Tříletý kluk zemřel poté, co vlezl do sušičky na prádlo. Máma to zaspala

Tragédie se tento týden stala v pražských Strašnicích. Záchranka tam jela na pomoc tříletému dítěti, kterému se stala osudnou hra v sušičce na prádlo. Chlapec v nemocnici zemřel. Informoval o tom Blesk.cz.

Volby 2018: první výsledky na INFO.CZ >>>

Tragédie se stala ve Strašnicích údajně pár dnů před chlapcovými třetími narozeninami. Podle informací Blesku si maminka na chvilku zdřímla, hošík vzal hračku a v nestřeženém okamžiku si s ní vlezl do sušičky. Později byl uvnitř spotřebiče nalezen v bezvědomí. Jak Blesk zjistil, záchranáři ho na místě i cestou do nemocnice resuscitovali.

Pokusili se ho zachránit metodou ECMO, tedy okysličováním krve mimo tělní oběh. Navzdory jejich maximálnímu úsilí malý pacient v nemocnici zemřel. Co přesně se v bytě odehrálo, policie odmítá s ohledem na rodinu a věk dítěte komentovat.

Pokračování článku na Blesk.cz >>>

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Hra o trůny (Game of Thrones)

Redakce INFO.CZ pro své čtenáře připravila tematický speciál k poslední řadě seriálu Hra o trůny (Game of Thrones). Zájemci si budou moci před osmou sérií postupně připomenout postavy i dosavadní odvysílané epizody a dozví se o všech nových trailerech a spoilerech, které vyjdou najevo. Premiéra osmé řady se uskuteční 14. dubna 2019 (v Česku 15. dubna ve 3 hodiny ráno).

O seriálu Postavy Rody Shrnutí epizod Herci Knihy Mapa Titulky Trailer Stolní hry Jak to dopadne? Fotografie z 8. série Cestujte po stopách Hry o trůny

Game of Thrones s08e01 - shrnutí prvního dílu

Články odjinud