Tramvaj v centru Prahy srazila dva chodce, oba zemřeli | info.cz

Články odjinud

Tramvaj v centru Prahy srazila dva chodce, oba zemřeli

U pražského náměstí I.P.Pavlova v úterý po desáté hodině srazila tramvaj dva chodce. Oba zemřeli. Šlo o dva muže ve věku zhruba 60 let. Záchranáři je asi 45 minut resuscitovali. ČTK to sdělila mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Provoz aut po magistrále není podle policie narušen, tramvaje nahradila autobusová doprava. 

„Záchranáři u obou mužů zajistili dýchací cesty, napojili na monitor, provedli veškeré život zachraňující úkony. Bohužel se přes veškerou jejich snahu ani jednoho muže zachránit nepodařilo,“ uvedla Poštová. První posádka byla na místě nehody za tři minuty po oznámení.

Dopravní podnik na svém webu uvádí, že v úseku Karlovo náměstí - Náměstí Míru je zavedena náhradní autobusová doprava X22. Zastávka Štěpánská ve směru na Karlovo náměstí není autobusem obsloužena.

Linka 22 a 16 jede obousměrně po trase Karlovo náměstí - Botanická zahrada - Otakarova - Náměstí Bratří Synků - Pod Karlovem - Bruselská - I. P. Pavlova a dále po svých pravidelných trasách.

Linka 23 jede obousměrně na Karlovo náměstí - Botanická zahrada - Otakarova - Botanická zahrada - Karlovo náměstí a dále po své trase směr Malovanka. Linka 6 jede z Karlova náměstí k Botanické zahradě a dále na zastávku Otakarova, poté po své trase.

 

 
Přejít na homepageVíce z kategorie

Články odjinud